2018. február 23. - Péntek
Kezdőlap  Kapcsolat  Oldaltérkép
Mosonszentmiklós Online

Álláshirdetés

2018.02.06. 10:10
Mosonszentmiklós község Önkormányzata megbízható munkatársat keres falugondnoki munkakör betöltésére.

Feladatok
  • a községben adódó településüzemeltetési feladatok ellátása
Elvárások
  • szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • helyismeret
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
Előny
  • festő vagy fémipari végzettség
  • rugalmasság
  • helyi lakos
Mit kínálunk
  • biztos, hosszútávú munkahely
  • cafeteria
Benyújtandó dokumentumok
  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
  • jogosítvány másolata
  • önéletrajz
Munkavégzés helye: Mosonszentmiklós, Fő út 3.
Munkavégzés kezdete: 2018. március 1.

Várjuk jelentkezését személyesen a Polgármesteri Hivatalban vagy az alábbi telefonszámon:
06 96 360 023

Panoráma
Leader Egyesület
Önkormányzati sajtószolgálat
Túraútvonalak
Széchenyi 2020