Széchenyi 2020
2024. június 21. - Péntek
Kezdőlap  Kapcsolat  Oldaltérkép  
Mosonszentmiklós Online

ATM bankautomata


2022.02.15. 11:21
ATM bankautomata
Hosszas tárgyalást követően ismét lesz kézpénzfelvételi lehetőség településünkön 2022. március 1-től kezdődően, mivel a Takarékbank ügyintéző kisbusza heti egy alkalommal felkeresi községünket is. A kisbuszban kézpénzmozgással nem járó ügyintézés végezhető, továbbá kézpénz is felvehető a kisbusz végén található ATM-ből.
.
Ügyintézési napok: minden kedden 13.40 és 15.10 óra között
Helyszín: Művelődési ház melletti terület


Magyar falu program
e-ügyintézés
e-papír
Panoráma
Leader Egyesület
Önkormányzati sajtószolgálat
Túraútvonalak
Széchenyi 2020

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat