2017. augusztus 23. - Szerda
Kezdőlap  Kapcsolat  Oldaltérkép  
Mosonszentmiklós Online

Kéményseprés községünkben


2017.06.07. 14:49
Kéményseprés községünkben
A Belügyminisztérium OKF Gazdasági Ellátó Központ Kéményseprőipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet értesíti a T. lakosságot, hogy Mosonszentmiklós településen 2017. június 12. és szeptember 15. között kötelező kéményellenőrzést végez.

Amennyiben az első időpontban a kéményseprő az ellenőrzést nem tudja elvégezni, a második ellenőrzés időpontjáról külön értesítést küld az ingatlanhasználónak.

Ügyfélszolgálat:

9022 Győr Battyány tér 4.
tel: 1818 (9.1-es menüpont)

email:
kemenysepro.ugyfelszolgalat@katved.gov.hu


Panoráma
Leader Egyesület
Önkormányzati sajtószolgálat
Túraútvonalak

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat