Széchenyi 2020
2024. június 22. - Szombat
Kezdőlap  Kapcsolat  Oldaltérkép  
Mosonszentmiklós Online

Szúnyoggyérítés községünkben


2024.06.13. 08:03
Szúnyoggyérítés községünkben
Az országos központi szúnyoggyérítés keretén belül a földi kémiai védekezés 2024. június 18-án kedden a napnyugta utáni időszakban kerül elvégzésre.
Tartaléknapok: 2024. június 19-20.


Magyar falu program
e-ügyintézés
e-papír
Panoráma
Leader Egyesület
Önkormányzati sajtószolgálat
Túraútvonalak
Széchenyi 2020

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat