Széchenyi 2020
2021. május 08. - Szombat
Kezdőlap  Kapcsolat  Oldaltérkép  
Mosonszentmiklós Online

Újabb sikeres pályázat községünkben


2020.05.13. 13:51
Újabb sikeres pályázat községünkben
Ma volt a műszaki átadása az óvoda új mozgáskorlátozott bejárójának és fedett babakocsi tárolójának. Még 2019-ben adtam be egy pályázatot a Magyar Falu Program keretén belül és sikerült több, mint 2,3 millió Ft-ot elnyerni a kivitelezésére. A munkák befejeződtek, a műszaki átadás-átvétel is megtörtént, használatba lehet venni az új rámpát, így az intézmény mindkét épülete akadálymentessé vált.
Mivel lassan a gyerekek is visszatérnek az óvodába és a mini-bölcsődébe, egyre többen fognak találkozni az építménnyel az utcai épület udvar felőli oldalán..

Bedő Csaba polgármester

Magyar falu program
e-ügyintézés
e-papír
Panoráma
Leader Egyesület
Önkormányzati sajtószolgálat
Túraútvonalak
Széchenyi 2020

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat